menu +
Czas na wyjazd!
15sie
2013
aWhite| c2| FAzja na lajcie 2013| 8
LP grzeją się na półce :)

To już pewne – wyjeżdżamy w podróż – i to na dłużej. Planujemy przez prawie pół roku tułać się po Azji (szczegóły w zakładce Azja Na Lajcie).

W ramach przygotowań do tego wyjazdu postanowiliśmy w końcu zebrać się w sobie i stworzyć wspólną stronę internetową – o podróżach, fotografii i tym wszystkim, co nas interesuje. Nie będzie to stricte blog podróżniczy – sami nie wiemy jeszcze co to będzie ;). Chcielibyśmy publikować tu zdjęcia oraz zamieszczać informacje praktyczne, a także stworzyć bazę gotowych, łatwych do wdrożenia i modyfikacji planów wycieczek. A wszystko to w jednym celu: aby namówić Was na własną podróż. No i pomóc Wam ją zaplanować i zorganizować jak już się zdecydujecie :). 

W tej chwili nie ma na niej zbyt wiele treści, ale mamy nadzieję że z biegiem czasu uda nam się opisać część naszych poprzednich wyjazdów, póki co zapraszamy do przeglądania Galerii, może Was zainspiruje.

Jeśli chcecie otrzymywać najnowsze i najświeższe informacje z podróży – dodajcie nasz profil na foursquare do znajomych (https://foursquare.com/user/62964375). Ostatni wpis z foursquare zawsze wyświetla się w stopce strony, jeśli dodacie nas do znajomych będziecie mieć dostęp do historii tych wpisów. Poza tym – piszcie, komentujcie, lajkujcie, G+’ujcie – zmotywuje to nas do częstych aktualizacji strony :).

Do zobaczenia w drodze!


Powiązane wpisy


komentarze

  1. aga | 25/08/2013 o 09:02

    To ja motywuje!Nic tu NIE PISZE! NIC A NIC!MNIEJ NIZ NIC!;)a tu sie czeka!!!:)

    • White | 26/08/2013 o 16:13

      Cóż, ostatnio byliśmy ciągle w rozjazdach, w tej chwili jesteśmy w Leh. Jutro wyruszamy na trekking, spróbujemy coś jeszcze do tego czasu napisać :).

TOP