menu +

O nas

Przez życie podróżujemy razem już od jakiegoś czasu. Tworzymy zgrany team i całkiem dobrze się uzupełniamy ☺. Łączy nas wspólna pasja – wyprawy w góry. Do tej pory odwiedziliśmy różnorodne rejony, wspinaliśmy się razem w Tatrach, Alpach, Chorwacji, Maroko, na Cyprze i w Kaukazie. Na co dzień ciężko za nami nadążyć. Nie lubimy stać w miejscu. Jeszcze przed wyjazdem, planujemy kolejny i staramy się nie wracać w to samo miejsce dwa razy. Podróżujemy aktywnie. Interesuje nas wszystko to, co zwykle dzieje się po drodze – w skrócie – poznawanie świata i odkrywanie miejsc jedynych w swoim rodzaju.


Jaga – zawodowo: event manager, prywatnie: górfanka, taterniczka i speleolożka, instruktor kajakarstwa, uczestnik rajdów adventure racing, fanka spinningu, joggingu i wszelkich form ruchu.
White – zawodowo: programista, informatyk i magik komputerowy w jednym, hobbystycznie: wspinacz, zapalony boulderowiec, przewodnik SKPB, przodownik imprez na orientację, nawigator, z zamiłowania – fotograf.

Strona nalajcie.org to blog fotograficzno – podróżniczy: zbiór zdjęć oraz baza informacji praktycznych dotyczących planowania i organizacji wyjazdów, a także gotowe i sprawdzone pomysły na aktywne podróże w różne zakątki świata.

Blog
Na blogu zamieszczać będziemy posty dotyczące aktualnych podróży: górskich, wspinaczkowych, jaskiniowych, rowerowych, kajakowych oraz narciarskich. Zaglądajcie tu, jeśli chcecie wiedzieć gdzie aktualnie jesteśmy i jakie miejsca udało nam się zobaczyć do tej pory.
Galeria
Galeria zawiera obszerny zbiór fotografii z naszych wyjazdów. Albumy przyporządkowane są tematycznie do krajów, oznaczonych na mapie świata. W galerii chronologicznie przedstawiamy migawki miejsc, które udało nam się odwiedzić w ciągu ostatnich kilku lat.
Photoblog
Photoblog to prowadzony na bieżąco blog fotograficzny o tematyce podróżniczej, na którym znajdziecie najciekawsze zdjęcia z portfolio White’a. Fotografie zamieszczone zostaną wraz z technicznym komentarzem. Zachęcamy do śledzenia strony na bieżąco!
Azja na lajcie
Azja na lajcie to projekt naszej półrocznej wyprawy po Indiach, Nepalu, Tajlandii oraz Birmie! ! W trakcie wyjazdu na kilku etapach podróżować będą z nami znajomi. Jeśli ktoś z Was również planuje znaleźć się w okresie wrzesień 2013 – luty 2014 w Azji południowej – niech da nam znać!

TOP